журналіст
Наближення президентських виборів породжують химер популізму в усіх сферах, і в першу чергу – у газовій. Кандидати змагаються немов на аукціоні: знизити ціну на газ для населення в два рази, в чотири... Хто більше?
Ми вже настільки звикли, що державні дотації – це обов’язково дерибан олігархів, що зовсім зневірилсь і перестали помічати раціональне зерно в прийнятті рішень Верховною Радою.
Ніхто не стане вкладати гроші в країну, де ось-ось може початися континентальна війна.
Корпоративні скандали в Україні трапляються не рідко. Цей рік запам'ятається кількома яскравими прикладами, серед яких, звичайно ж, звинувачення з боку правоохоронних органів на адресу Moneyveo, а також обшуки в компанії.
За останній час українські агрохолдинги, стають все більш технологічними. Вони відкривають все більше проектів в сегменті big data, використовують технології для того, щоб завойовувати нових партнерів, підвищити врожайність і знизити витрати.
Схоже, що компанію Roshen Петра Порошенка очікують серйозні випробування в Росії.
Сірі, жовті або яскраво-рожеві "латки" на будинках – видовище, до якого жителі великих міст давно звикли. Кожна сім'я намагається утеплити квартиру як може – іноді самостійно, іноді – скооперувавшись з сусідами.
Український аграрний ринок схоже переживає складні часи. Йдеться про глобальну зміну клімату і її вплив на роботу аграріїв.
Одна з найголовніших проблем України – це некомпетентні чиновники, які, по суті ,нічого путнього не можуть зробити для управління роздутою держвласністю.
Депутати масово взялися за написання нових правил для відновлюваної енергетики.
Позаконкурсний продаж ліцензій на видобуток нафти і газу за заниженою вартістю – питання не гідний суспільної уваги. Саме так вважає суддя Окружного адміністративного суду м.Києва.
Я вважаю, що діючий міністр фінансів повинен перестати бути таким. Готовий обґрунтувати свою думку.
Сьогодні у нас на порталі вийшло інтерв'ю з юристом Easy Business, який брав участь в судовому спорі в Європейському суді з прав людини в якості третьої сторони, де представляв інтереси двох тернопільських селян.
"Соєві" перипетії, які сколихнули український аграрний ринок цієї весни, дійшли до логічного завершення.
В останньому випуску журналу Новое время вийшло сім порад про те, як швидко і якісно забезпечити економічне зростання в країні в 7%.
Міжнародні та російські переробники сої продовжують наполегливу боротьбу на законодавчому рівні за українську сировину. Наступний парламентський тиждень покаже, хто виграв – вони чи Україна?
Нещодавно телевізійна програма Схеми (проект Радіо Свобода) опублікувала розслідування про те, як фірма Аркона Газ-Енергія, яка належить пов'язаним з Петром Порошенком особам, забрала у держкомпанії Укрнафта родовище, в яке раніше найбільший видобувач інвестував мільйони доларів.
В аграрному секторі останнім часом ми спостерігаємо загострення боротьби між учасниками ринку. Скандали сиплються один за іншим. Рікою ллється чорний піар. Великі агрохолдинги воюють за ресурси і місце під сонцем.
Авіаперевезення в Україні б'ють усі рекорди. І відбувається це перш за все завдяки посиленню конкуренції і зниженню тарифів аеропортів.
Виробництво сої в Україні знаходиться на стабільному рівні останні кілька років. Щорічний обсяг виробництва цієї культури сягає 4,5 млн т з поступовою тенденцією до зростання
NV Преміум це:
або
Продовжити читати матеріали відкритого доступу
назад до входу
Ми відправили вам лист з посиланням на створення нового пароля
Якщо лист не прийшов протягом декількох хвилин, будь ласка, перевірте папку Спам.
У разі виникнення проблем, будь ласка, напишіть в службу підтримки support@nv.ua