Щоб роздати борги. Telegram розмістив бонди на $1 млрд — ЗМІ

15 березня 2021, 18:14

Telegram Павла Дурова позичив $1 млрд від розміщення не біржових облігацій. Попит на папери Telegram виявився помірним.

Група Telegram Павла Дурова залучила $1 млрд від розміщення п'ятирічних конвертованих доларових облігацій. Про це з посиланням на одного з учасників розміщення пише РБК.

Відео дня

Розміщення пройшло в п'ятницю, 12 березня, за ціною номіналу під 7% річних. Крім того, видання пише, що результати розміщення підтверджуються даними терміналу Bloomberg - Telegram зайняв $1 млрд під 7%, мінімальний лот для участі становив $500 тис. Перша виплата купона намічена на вересень 2021 року бонди розміщені до 2026 року.

Як зазначає співрозмовник видання з UFG Wealth Management, показники розміщення кажуть про помірне попиті на бонди Telegram.

Раніше Forbes писав про ажіотажний попит на бонди месенджера Павла Дурова. Станом на 11 березня, книга заявок на бонди Telegram перепідписана в 2-3 рази. Видання допускало, що Telegram може збільшити обсяг облігацій для розміщення до $1,5 млрд.

У лютому повідомлялося, що Telegram планує залучити $1 млрд від розміщення не біржових бондів серед обмеженого кола інвесторів з Росії, Європи, Азії та c Близького Сходу. У разі, якщо в найближчі п'ять років Telegram вирішиться на IPO, власники бондів зможуть конвертувати борг в акції месенджера з дисконтом в 10% до ціни розміщення.

Також повідомлялося, що інвестори блокчейн-проекту Павла Дурова TON вимагали відшкодувати збитки на $ 20 млн і погрожували подати в суд на TON і Telegram.

У січні цього року аудиторія месенджера Telegram перевищила 500 млн користувачів в місяць . Це на 100 млн більше, ніж у квітні 2020 року. Раніше Павло Дуров розвивав месенджер Telegram на власні гроші. У грудні 2020 року його анонсував початок монетизації месенджера.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X