Американцям вхід заборонено. Telegram розмістить бонди на $1 млрд серед обраних інвесторів — ЗМІ

18 лютого 2021, 11:20

Telegram планує залучити $1 млрд від розміщення небіржових бондів серед обмеженого кола інвесторів з Росії, Європи, Азії та Близького Сходу. Telegram буде сам вибирати інвесторів, а американці не зможуть брати участь в розміщенні.

Володіє месенджером Telegram компанія Telegram Group Inc планує залучити мінімум $ 1 млрд через розміщення облігацій серед обмеженого кола інвесторів з Росії, Європи, Азії та c Близького Сходу. Про це пише Коммерсант з посиланням на джерела.

Відео дня

За словами джерел видання на фінансовому ринку, вирішила залучити кошти через небіржевие конвертовані облігації. Повідомляється, що деякі інвестори вже почали отримувати пропозиції.

Облігації будуть випущені терміном на п'ять років. За попередніми даними, щорічно інвесторам буде виплачуватися купон в розмірі 7-8% від суми боргу.

У разі, якщо в найближчі п'ять років Telegram вирішиться на IPO, власники бондів зможуть конвертувати борг в акції месенджера з дисконтом в 10% до ціни розміщення.

За словами співрозмовників видання, розміщення облігацій Telegram проходить серед вузького кола інвесторів, а мінімальний чек становить $50 млн. Водночас один зі співрозмовників видання зазначив, що мінімальний чек може бути знижено до $10 млн.

Організатором розміщення виступає сам Telegram, агентами - банки брокери в Росії, Європі, Азії, на Близькому Сході. Як стверджує джерело видання, право вибирати інвесторів залишається за Telegram, а американці не зможуть брати участь в розміщенні.

Нагадаємо, що в січні цього року The Information писав, що Telegram обговорював з банками можливість залучення фінансування на $1 млрд.

Нещодавно аудиторія месенджера Telegram перевищила 500 млн користувачів в місяць . Це на 100 млн більше, ніж у квітні 2020 року. Раніше Павло Дуров розвивав месенджер Telegram на власні гроші. У грудні 2020 року його анонсував початок монетизації месенджера.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X