Токсичний актив. Microsoft купує Activision Blizzard за $68,7 млрд

18 січня 2022, 15:55

Технологічний гігант Microsoft купує розробника відеоігор Activision Blizzard за $68,7 млрд, повідомляє Reuters.

Компанія заявила про свої плани щодо придбання розробника ігор World of Warcraft та Call of Duty у вівторок, 18 січня.

Купівля Activision Blizzard за $68,7 млрд стане найбільшою угодою в цьому секторі. Зазначається, що пропозиція Microsoft у розмірі $95 за акцію на 45% вища за ціну закриття Activision у п'ятницю.

Відео дня

Повідомляється, що акції Activision зросли майже на 38% до $65,39, перш ніж було зупинено через новини.

Як йдеться у повідомленні компанії, після закриття угоди Microsoft стане третьою за величиною ігровою компанією у світі за виручкою після Tencent та Sony.

Угода включає культові франшизи від студій Activision, Blizzard і King, такі, як Warcraft, Diablo, Overwatch, Call of Duty і Candy Crush, на додаток до глобальних кіберспортивних заходів через Major League Gaming.

"Сьогодні ігри - найдинамічніша і найбільш захоплююча категорія розваг на всіх платформах, і вони відіграватимуть ключову роль у розвитку платформ метавсесвіту", - зазначив СЕО Microsoft Сатья Наделла.

Раніше повідомлялося, що Activision Blizzard звільнила кілька десятків співробітників через сексуальні домагання.

Нагадаємо, що у липні 2021 року Департамент справедливого працевлаштування та забезпечення житлом Каліфорнії ( DFEH) подав позов проти розробника відеоігор Blizzard Entertainment та її власника Activision Blizzard, в якому компанію звинуватили у створенні « культури студентського братства», через що співробітниці ставали жертвами « постійних сексуальних домагань» та дискримінації за статевою ознакою.

У вересні Activision Blizzard пішов на угоду з Комісією з рівних можливостей при працевлаштуванні та створить фонд на $18 млн для виплат для компенсації та відшкодування збитків постраждалим від харрасменту та дискримінації.

Цього ж місяця Комісія з цінних паперів викликала до суду керівництво компанії Activision Blizzard , відомої своїми іграми Call of Duty та World of Warcraft, включаючи СЕО компанії Боба Котика.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X