Microsoft більше не випускатиме популярну лінійку консолей

13 січня 2022, 18:22

Компанія Microsoft припинила випуск консолей лінійки Xbox One. Натомість компанія зосередиться на виробництві більш сучасних моделей ігрових приставок.

Компанія Microsoft припинила випуск усіх консолей лінійки Xbox One, щоб зосередитись на виробництві дорожчих Xbox Series X/S. Про це пише The Verge.

Спочатку компанія припинила випуск Xbox One X і цифровий Xbox One S напередодні запуску Xbox Series X. Пізніше Microsoft непомітно перестала випускати Xbox One S в кінці 2020 року, дозволивши роздрібним торговцям розпродати запаси, що залишилися.

Відео дня

«Щоб зосередитись на виробництві Xbox Series X/S, ми припинили виробництво всіх консолей Xbox One до кінця 2020 року", – зазначила старша директорка з маркетингу продуктів для консолей Xbox Сінді Вокер.

Як зазначає видання, схоже на відміну від конкурентів із Sony та їх ситуації з PS5, Microsoft може задовольнити попит на Xbox Series S за $299.

Раніше стало відомо, що Sony продовжить випускати консолі PlayStation 4 через проблеми з поставками PlayStation 5. Через дефіцит чіпів компанія не може задовольнити попит на нову модель консолі.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X