Скандал в Blizzard. Комісія з цінних паперів США почала розслідування відносно популярного видавця ігор — WSJ

21 вересня 2021, 09:46

Комісія з цінних паперів викликала в суд керівництво компанії Activision Blizzard, відомої своїми іграми Call of Duty і World of Warcraft, включаючи СЕО компанії Боба Котіка.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) почала розслідування стосовно того, як видавець відеоігор Activision Blizzard розглядав скарги співробітників на сексуальні домагання і дискримінацію на робочих місцях.

Відео дня

Про це пише The Wall Street Journal з посиланням документи і співрозмовників, знайомих з ходом розслідування.

Відповідно до джерел видання, керівництво Activision Blizzard, включаючи СЕО компанії Боббі Котіка, викликали в суд.

Також Комісія запросила у компанії документи, в тому числі протоколи засідань ради директорів Activision з 2019 року, особисті справи шести колишніх співробітників і угоди про звільнення за цей рік.

SEC попросила компанію надати відомості про те, як Боб Котік та інші керівники розглядали скарги на сексуальні домагання і дискримінацію від співробітників.

Представниця компанії Хелайн Класкі підтвердила, що розслідування SEC стосується «розкриття компанією інформації з питань зайнятості та пов'язаних з цим питань».

Вона зазначила, що агентство викликало в суд кілька нинішніх і колишніх співробітників, і запевнила, що компанія співпрацює з SEC.

Як відзначає WSJ, розслідування Комісії значно посилить регуляторний тиск на Activision Blizzard.

Нагадаємо, що в липні цього року Департамент справедливого працевлаштування та забезпечення житлом Каліфорнії (DFEH) подав позов проти розробника відеоігор Blizzard Entertainment і її власника Activision Blizzard, в якому компанію звинуватили в створенні «культури студентського братства», через що співробітниці ставали жертвами «постійних сексуальних домагань» і дискримінації за статевою ознакою.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X