Activision Blizzard звільнила кілька десятків співробітників через сексуальні домагання — WSJ

18 січня 2022, 13:46

Розробник відеоігор World of Warcraft та Call of Duty Activision Blizzard звільнив 37 та притягнув до дисциплінарної відповідальності ще 44 співробітників через звинувачення у домаганнях. Компанія зіткнулася із тиском з боку інвесторів.

Великий американський розробник відеоігор Activision Blizzard з липня 2021 року звільнив 37 працівників та наклав дисциплінарні стягнення на більш ніж 40 працівників за підсумками розгляду скарг на сексуальні домагання та інші неправомірні дії на роботі.

Відео дня

Про це пише видання The Wall Street Journal з посиланням на співрозмовників у компанії та звіт Activision Blizzard за підсумками внутрішнього розслідування.

Такі дії компанії послідували за постійним тиском з боку акціонерів, співробітників та ділових партнерів з вимогою більшої відповідальності за вирішення питань про неправомірні дії.

Як пише WSJ з посиланням на короткий звіт компанії, Activision Blizzard зібрала близько 700 повідомлень про такі випадки з липня. У деяких із них йшлося про одних і тих же інцидентів.

Представниця Activision Хелайн Класкі підтвердила, що 37 людей « звільнилися» та 44 були притягнуті до дисциплінарної відповідальності у рамках внутрішнього розслідування компанії. Водночас, інформацію про 700 повідомлень про неправомірні дії вона спростувала.

Вона уточнила, що зазначені скарги включали всі заяви у соціальних мережах, а порушені проблеми варіювалися від «нешкідливих» проблем на робочому місці до «невеликої кількості» потенційно серйозних звинувачень, які компанія розслідувала.

Нагадаємо, що влітку 2021 року компанія Activision Blizzard опинилася в центрі скандалу, пов'язаного із сексуальними домаганнями в компанії та заниженими зарплатами у співробітниць.

Так, у липні 2021 року Департамент справедливого працевлаштування та забезпечення житлом Каліфорнії ( DFEH) подав позов проти розробника відеоігор Blizzard Entertainment та її власника Activision Blizzard, в якому компанію звинуватили у створенні « культури студентського братства», через що співробітниці ставали жертвами « постійних сексуальних домагань» та дискримінації за статевою ознакою.

У вересні Activision Blizzard пішов на угоду з Комісією з рівних можливостей при працевлаштуванні та створить фонд на $18 млн для виплат для компенсації та відшкодування збитків постраждалим від харрасменту та дискримінації.

Цього ж місяця Комісія з цінних паперів викликала до суду керівництво компанії Activision Blizzard , відомої своїми іграми Call of Duty та World of Warcraft, включаючи СЕО компанії Боба Котика.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X