Activision Blizzard заплатить $18 млн через домагання

28 вересня 2021, 10:53

Розробник відеоігор Activision Blizzard пішов на угоду з Комісією з рівних можливостей при працевлаштуванні і створить фонд на $18 млн для виплат для компенсації і відшкодування збитків потерпілим від харасмента і дискримінації.

Видавець відеоігор Activision Blizzard погодився виплатити $18 млн в межах угоди з Комісією з рівних можливостей під час працевлаштування, яка розглядала звинувачення в домаганнях і дискримінації за гендерною ознакою в компанії, йдеться в повідомленні Activision Blizzard.

Відео дня

Зокрема, компанія створить фонд для компенсації і відшкодування збитків потерпілим від харрасмента і дискримінації. Засоби, які залишаться невикористаними, планують розподілити між благодійними організаціями, які сприяють просуванню жінок в індустрії. Угода підлягає остаточному затвердженню судом.

Також компанія погодилася на зовнішній моніторинг, схвалений Комісією, щоб переконатися, що Activision дотримується своє мирову угоду. Результати моніторингу результати зовнішнього консультанта будуть регулярно повідомляти як Комісії, так і раді директорів Activision.

СЕО компанії Боб Котик подякував працівникам, які «поділилися своїм досвідом» зіткнення з неналежною поведінкою.

Раніше повідомлялося, що Комісія з цінних паперів викликала в суд керівництво компанії Activision Blizzard, яка відома своїми іграми Call of Duty і World of Warcraft, включаючи СЕО компанії Боба Котика.

У липні цього року Департамент справедливого працевлаштування та забезпечення житлом Каліфорнії (DFEH) подав позов проти розробника відеоігор Blizzard Entertainment і її власника Activision Blizzard, в якому компанію звинуватили в створенні «культури студентського братства», через що співробітниці ставали жертвами «постійних сексуальних домагань» і дискримінації за статевою ознакою.

Каліфорнійська Activision Blizzard відома перш за все відеоіграми Call of Duty, World of Warcraft, Diablo. Станом на кінець 2020 року в компанії працювало 10 000 осіб, виручка становила $8 млрд.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X