Кабмін сьогодні продовжить на рік контракт з правлінням Нафтогазу

20 березня 2019, 11:27

Кабінет Міністрів має намір продовжити контракт з правлінням НАК Нафтогаз України, сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду. Воно транслюється в YouTube.

"Сьогодні ми приймемо рішення про те, щоб продовжити з правлінням компанії на один рік контракт із щомісячною та щоквартальною звітністю про досягнення поставлених цілей. Більш того, якщо ці цілі не будуть досягнуті, це буде підставою для розірвання контракту. Наступна позиція, що конкурс на нове правління компанії відбудеться через рік - з 20 березня 2020 року. Вважаю, що на даному етапі це є прийнятним рішенням", - заявив Гройсман.

Відео дня

Прем'єр озвучив вимоги до правління Нафтогазу: сертифікація до 1 січня 2020 року оператора газотранспортної системи, досягнення мети щодо збільшення видобутку газу, а також зниження щонайменше в два рази заробітної плати членів правління.

Він зазначив, що далі вся відповідальність лежить на наглядовій раді та правлінні компанії.

Як повідомлялося, 6 березня 2019 року Кабінет Міністрів оголосив про проведення відкритого конкурсу на посаду голови НАК Нафтогаз України. Після цього наглядова рада НАК запропонувала Кабінету Міністрів продовжити повноваження Коболєва до 22 березня 2020 року, скоротивши рівень його зарплати вдвічі від чинного, без виплати щомісячних і квартальних премій. У той же час Коболєв може претендувати на премії за результатами роботи за 2019 рік за умови створення до 1 січня 2020 року готового до сертифікації оператора ГТС і збільшення видобутку газу. Гройсман назвав пропозицію наглядової ради "адекватною".

Чинний контракт з Коболєва спливає 22 березня 2019 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X