Наглядова рада Нафтогазу рекомендувала продовжити контракт з Коболєвим і знизити його зарплату вдвічі

13 березня 2019, 16:12

Наглядова рада Нафтогазу запропонувала продовжити контракт з Андрієм Коболєвим до 22 березня 2020 року

Наглядова рада НАК Нафтогаз України прийняла рішення рекомендувати Кабміну повторно призначити Андрія Коболєва головою правління компанії мінімум на рік - до 2020 року. Про це йдеться у відповідному листі Нафтогазу, адресованому прем'єр-міністрові, яке приводить ЕП .

Відео дня

Як наголошується в документі, таке рішення наглядова рада НАК прийняла одноголосно.

"Наглядова рада одноголосно прийнявла рішення про здійснення подання уряду про продовження терміну повноважень Коболєва А. В. на посаді голови правління Нафтогазу мінімум на один рік, тобто до 22 березня 2020 року", - говориться в листі.

Рівень заробітної плати, відзначається в документі, складе 50% від місячного посадового окладу, встановленого чинним контрактом. При цьому Коболєв, в разі відновлення на посаді, не отримуватиме щомісячні та квартальні премії. У той же час, він зможе розраховувати на щорічну премію за певних умов.

"Премія за результатами роботи за рік буде виплачуватися тільки за умови, що буде виконаний ряд ключових показників виконання, першим і найважливішим з яких є створення до 1 січня 2020 року оператора ГТС, готового до сертифікації, а другим - нарощування видобутку газу протягом року" , - наголошується в листі.

Як уточнили в документі, премія не буде виплачуватися, поки не буде затверджений фінансовий план Нафтогазу.

Экономическая правда
Фото: Экономическая правда
Экономическая правда
Фото: Экономическая правда
Экономическая правда
Фото: Экономическая правда

Як повідомлялося, 6 березня 2019 року Кабінет міністрів оголосив про проведення відкритого конкурсу на посаду голови НАК Нафтогаз України. Таким чином, прем'єр-міністр Володимир Гройсман дав зрозуміти, що не має наміру продовжувати контракт з чинним главою компанії Андрієм Коболєвим. Нагадаємо, раніше наглядова раду Нафтогазу рекомендувала продовжити контракт з Коболєвим ще на три роки.

Показати ще новини
Радіо NV
X