Київрада призначила дату розв'язання проблем із боргами перед Нафтогазом

31 серпня 2018, 11:18

Київська міська рада 5 вересня проведе засідання щодо роз'вязань питань заборгованості перед Нафтогазом України.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба міськради.

Згідно з розпорядженням мера, засідання розпочнеться о 14:00.

Основним питанням, винесеним на розгляд, стане внесення змін до рішення міськради Про питання заборгованості перед НАК Нафтогаз.

Відео дня

Нагадаємо, що Кабінет міністрів готовий узгодити державну субвенцію Київенерго в розмірі 729,5 млн грн, що дозволить укласти договір про постачання газу між Київтеплоенерго та Нафтогазом України до початку опалювального сезону.


1 травня цього року закінчився договір міста з Київенерго про використання цілісного енергетичного комплексу столиці. Зараз триває процес передачі в управління комунальних теплових мереж від приватної компанії Київенерго олігарха Ріната Ахметова в комунальне підприємство Київтеплоенерго.

Столиця завершила перший етап прийому теплових мереж міста від Київенерго до Київтеплоенерго. Столичні ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 повинні перейти до Київтеплоенерго на другому етапі - до 1 серпня поточного року.

Київтеплоенерго в середині червня звернулося до Господарського суду Києва з проханням визнати підписаним договір з Нафтогазом на постачання газу.

У свою чергу Нафтогаз не підписує договір з Київтеплоенерго в зв'язку з відмовою КМДА приймати на Київтеплоенерго борги, раніше сформовані Київенерго перед Нафтогазом. В останньому наголошують, що така позиція КМДА вступає в протиріччя зі ст. 22 закону Про теплопостачання.

9 липня Нафтогаз України подав зустрічний позов до Київтеплоенерго в межах суперечки між сторонами про правонаступництво газових боргів і укладення договору на поставку газу.

19 липня Господарський суд Києва відмовився передати заборгованість Київенерго перед Нафтогазом за спожитий газ Київтеплоенерго.

27 липня міський голова Києва Віталій Кличко заявляв, що Нафтогаз діє методом шантажу, вимагаючи від Київської міськадміністрації забрати борги Київенерго на комунальне підприємство Київтеплоенерго.

Показати ще новини
Радіо NV
X