Новий постачальник електроенергії та тепла Києву отримав ліцензії

14 червня 2018, 10:45

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) видала ліцензії на право виробництва електричної та теплової енергії для комунального підприємства Київської міської державної адміністрації Київтеплоенерго.

Відповідні рішення було прийнято на засіданні комісії 14 червня, передають Українські Новини.

Згідно обгрунтуванням до видачі ліцензій, Київтеплоенерго планує здійснювати виробництво електричної і теплової енергії на телплоелектроцентралях ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 в Києві.

Відео дня

Заявлена ​​потужність генеруючого обладнання Київтеплоенерго: 5044 Гкал/год і тисячі чотиреста двадцять п'ять МВт.
Раніше, 24 квітня, Київська міська рада продовжила компанії Київенерго право оренди на ТЕЦ №5, ТЕЦ №6 і на завод Енергія до 31 липня 2018 року. Це було пов'язано з відсутністю кворуму НКРЕКП, яка видає ліцензії і затверджує тариф на електричну і теплову енергію.

Нагадаємо, що зараз триває процес передачі в управління комунальних теплових мереж від приватної компанії Київенерго олігарха Ріната Ахметова в комунальне підприємство Київтеплоенерго.

Крім того, новому підприємству мали перейти у спадок борги і працівники Київенерго, однак Київрада планує ухвалити постанову, якою відмовиться від боргів компанії.

1 травня цього року завершилася дія договору міста з Київенерго про використання цілісного енергетичного комплексу столиці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X