Дніпроазот відновив виробництво хлору для очищення води

20 липня 2018, 15:01

Великий виробник аміаку й азотних добрив підприємство Дніпроазот відновлює  виробництво хлору.

Про це повідомили у прес-службі підприємства.

“В даний час на підприємстві закінчені підготовчі роботи до включення виробництва. Найближчим часом очікується випуск першої продукції”, - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Нагадаємо, що 15 червня Дніпроазот припинив свою роботу у зв'язку зі збитковістю. Підприємство було виробником і постачальником рідкого хлору й соляної кислоти, які необхідні для очищення води.

Пізніше заступник директора Європейської Бізнес Асоціації Світлана Михайловська розповідала, що Carlsberg Ukraine, Coca-Cola Ukraine і PepsiCo зупиняють виробництво в Україні у зв'язку з припиненням роботи заводу Дніпроазот.

При цьому Carlsberg Ukraine також повідомили, що компанія не закриває завод з виробництва пива в Україні через дефіцит хлору, а чекає на допомогу від уряду для вирішення цієї проблеми.

Також компанії Coca-Cola і PepsiCo заявили, що не будуть припиняти виробництво в Україні через зупинку роботи підприємства.

Згодом Дніпроазот погодився відновити виробництво хлору, але при умові підвищення цін на вироблену продукцію. Однак, Антимонопольний комітет України заявив, що підприємство може бути оштрафовано за відмову продавати хлор, необхідний для знезараження питної води.

Пізніше Служба безпеки України почала перевірки дій посадових осіб Дніпроазоту, які призвели до дефіциту рідкого хлору.

Показати ще новини
Радіо NV
X