Carlsberg, Coca-Cola і PepsiCo зупиняють виробництво в Україні - ЄБА

16 липня 2018, 12:22
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанії Carlsberg Ukraine, Coca-Cola Ukraine і PepsiCo зупиняють виробництво в Україні в зв'язку з припиненням роботи заводу Дніпроазот.

Про це розповіла заступник директора Європейської Бізнес Асоціації Світлана Михайловська, передає Громадське радіо

Відзначається, що компанії змушені призупинити виробництво, так як у них практично не залишилося хлору для очищення води. Дані підприємства не можуть мати запаси цієї речовини на своїй території через системи безпеки.

Відео дня

"На сьогодні вже йдеться про зупинку одного підприємства", - сказала вона. Влада поки ніяк на дану ситуацію не відреагувала.

Нагадаємо, що 15 червня Дніпроазот припинив свою роботу в зв'язку зі збитковістю. Підприємство було виробником і постачальником рідкого хлору і соляної кислоти, які необхідні для очищення води.


Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group - однієї з провідних пивоварних груп у світі, продукція якої продається більш ніж у 150 країнах. До складу групи Carlsberg в Україні входять три пивоварних заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У країні компанія представляє бренди Львівське, Baltika, Арсенал, Tuborg, Carlsberg, Жигулівське Запорізького розливу, Хмільне, Квас Тарас, Somersby, Guinness, Harp, Warsteiner, Grimbergen, Seth & Riley's Garage, Harp і ін.


PepsiCo, Inc. - американська транснаціональна компанія у галузі харчової промисловості, розпочала роботу в Україні з відкриття в 1992 році офіційного представництва. Сьогодні PepsiCo є одним з лідерів українського ринку FMCG і займає друге місце в світі серед виробників продуктів харчування. Компанія представлена 28 брендами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X