Знайшли заміну. Carlsberg відмовився від зупинки заводу в Україні через дефіцит хлору

16 липня 2018, 16:36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія Carlsberg Ukraine не закриває завод з виробництва пива в Україні через дефіцит хлору, що використовується для очищення питної води, а чекає на допомогу від уряду для вирішення цієї проблеми.

Про це повідомили Громадському в прес-службі компанії.

Так, після зупинки виробництва рідкого хлору і соляної кислоти заводом ДніпроАзот, Carlsberg Ukraine знайшла замінник.

Відео дня

“Внаслідок прийнятих керівництвом Carlsberg Ukraine заходів щодо забезпечення поставок соляної кислоти і її замінників, на сьогодні ймовірність виникнення збоїв в роботі заводів вже оцінюється як невисока”, — підкреслили у Carlsberg.

Компанія закликала український уряд втрутитись та вирішити проблему із хлором, аби запобігти зупинці роботи багатьох підприємств.

“Ми сподіваємось, що зацікавлені сторони і уряд вирішать проблему в найкоротший термін, щоб запобігти зупинці роботи багатьох підприємств в високий сезон, що може призвести до значних збитків для компаній та недоотримання бюджетних коштів від податків”, — відзначили в прес-службі.


Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group - однієї з провідних пивоварних груп у світі, продукція якої продається більш ніж у 150 країнах. До складу групи Carlsberg в Україні входять три пивоварних заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У країні компанія представляє бренди Львівське, Baltika, Арсенал, Tuborg, Carlsberg, Жигулівське Запорізького розливу, Хмільне, Квас Тарас, Somersby, Guinness, Harp, Warsteiner, Grimbergen, Seth & Riley's Garage, Harp і ін.


Відзначимо, що раніше заступник директора Європейської Бізнес Асоціації Світлана Михайловська розповідала, що Carlsberg Ukraine, Coca-Cola Ukraine і PepsiCo зупиняють виробництво в Україні в зв'язку з припиненням роботи заводу Дніпроазот.

Нагадаємо, що 15 червня Дніпроазот припинив свою роботу в зв'язку зі збитковістю. Підприємство було виробником і постачальником рідкого хлору і соляної кислоти, які необхідні для очищення води.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X