Coca-Cola і PepsiCo спростували інформацію про припинення виробництва в Україні

16 липня 2018, 19:14

Компанії Coca-Cola і PepsiCo не припинятимуть виробництво в Україні через зупинки роботи підприємства Дніпроазот, що виробляє хлор для очищення води.

Про це в коментарі Громадському повідомили представники обох компаній.

“У засобах масової інформації була поширена недостовірна інформація щодо можливої зупинки заводу компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна у зв’язку з ситуацією навколо підприємства Дніпроазот, який є нашим постачальником. Зазначаємо, що завод працює у звичному режимі і ми вжили усіх необхідних заходів для забезпечення його безперервного виробництва на майбутнє”, - повідомила PR-менеджер Кока-Кола Беверіджиз Україна Наталія Нікітіна.

Відео дня

Вона зазначила, що на підприємстві ще залишилися запаси речовин для дезінфекції. Разом з тим, ведуться переговори з альтернативними українськими та закордонними постачальниками.

Крім того, усі виробництва PepsiCo працюють в плановому режимі, відзначила керівник відділу корпоративних комунікацій компанії Аліна Матківська.

“Ми уважно стежимо за розвитком подій навкруги поставки дезінфікуючих речовин, які використовуються в усій харчовій галузі та є критично важливими для забезпечення технологічних процесів. Наразі наші виробництва повністю забезпечені необхідними дезінфікуючими речовинами для їх безперебійної роботи”, - розповіла вона.

Відзначимо, що раніше заступник директора Європейської Бізнес Асоціації Світлана Михайловська розповідала, що Carlsberg Ukraine, Coca-Cola Ukraine і PepsiCo зупиняють виробництво в Україні в зв'язку з припиненням роботи заводу Дніпроазот.

У Carlsberg Ukraine також повідомили, що компанія не закриває завод з виробництва пива в Україні через дефіцит хлору, а чекає на допомогу від уряду для вирішення цієї проблеми.

Нагадаємо, що 15 червня Дніпроазот припинив свою роботу в зв'язку зі збитковістю. Підприємство було виробником і постачальником рідкого хлору і соляної кислоти, які необхідні для очищення води.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X