Дніпроазот відновив поставки хлору

25 липня 2018, 12:44

Підприємство Дніпроазот відвантажило першу партію рідкого хлору після відновлення роботи.

Про це повідомив представник підприємства, передають Українські Новини.

Рідкий хлор було відправлено до Харкова. При цьому уточнюється, що наразі підприємство працює на 10% від своєї потужності. Залишаються незадіяними виробництва мінеральних добрив, аміаку та іншої продукції підприємства через занадто високу ціну на газ і нерентабельність.

Відео дня

Нагадаємо, що 15 червня Дніпроазот припинив свою роботу у зв'язку зі збитковістю. Підприємство було виробником і постачальником рідкого хлору та соляної кислоти, які необхідні для очищення води.

Пізніше заступник директора Європейської Бізнес Асоціації Світлана Михайловська розповідала, що Carlsberg Ukraine, Coca-Cola Ukraine і PepsiCo зупиняють виробництво в Україні у зв'язку з припиненням роботи заводу Дніпроазот.

При цьому Carlsberg Ukraine також повідомили, що компанія не закриває завод із виробництва пива в Україні через дефіцит хлору, а чекає на допомогу від уряду для вирішення цієї проблеми.

Також компанії Coca-Cola і PepsiCo заявили, що не будуть припиняти виробництво в Україні через зупинку роботи підприємства Дніпроазот, що виробляє хлор для очищення води.

Згодом Дніпроазот погодився відновити виробництво хлору, але за умови підвищення цін на вироблену продукцію. Однак Антимонопольний комітет України заявив, що підприємство може бути оштрафовано за відмову продавати хлор, необхідний для знезараження питної води.

21 липня, Дніпроазот відновило роботу хлорної групи цехів.

Показати ще новини
Радіо NV
X