Ланет подає в суд на Антимонопольний комітет

12 серпня 2021, 19:47

Провайдер інтернету і кабельного телебачення Мережа Ланет подав до суду на Антимонопольний комітет через відсутність рішення за заявою про монопольну змову медіагруп.

Провайдер Ланет подав позов проти Антимонопольного комітету України до Господарського суду Києва. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Ланет подав позов через відмову Комітету прийняти рішення в конфлікті провайдера з медіагрупи. У Ланет стверджували, що дії чотирьох найбільших українських медіагруп в питанні практично одночасного розірвання контрактів на ретрансляцію каналів є антиконкурентними.

Відео дня

У Ланет продовжують стверджувати, що оскільки спільно медіагрупи мають телеканалами, які сумарно мають більше 70% телеперегляду, то одночасний розрив контрактів з провайдером неминуче повинен привести до того, що абоненти будуть відмовлятися від послуги телебачення Мережі Ланет.

Антимонопольний комітет в своїй відповіді послався на відсутність підтверджуючих документів. У свою чергу в Ланет заявили, що в разі наявності у них підтверджуючих документів, провайдер б подавав заяву не в АМКУ, а в Службу Безпеки України

«Заява з боку АМКУ, що ми не надали докази, рівноцінно тому, що, наприклад, в разі кримінального злочину відсутні прямі докази, під якими підписався сам злочинець, а розслідування за непрямими доказами - неможливо», - стверджує адвокат провайдера.

Також він зазначив, що АМКУ власне існує для вивчення дій учасників ринку. У Ланет вважають, що дії Антимонопольного комітету не відповідають приписам закону.

Про плани судитися з Антимонопольним комітетом власник Ланет Віктор Мазур заявляв наприкінці липня.

На початку квітня провайдер Ланет подав до Антимонопольного комітету України скаргу на дії медіагруп (StarLightMedia, Медіа Групи Україна, 1+1 media і Інтер Медіа Груп), які розірвали контракти на ретрансляцію своїх каналів в мережі провайдера. Також провайдер подав позов до StarLightMedia і МГУ через розірвання договорів.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X