Ланет проти медіагруп. Провайдер готує позов проти Антимонопольного комітету

30 липня 2021, 17:13

Провайдер Ланет готуватися судитися з Антимонопольним комітетом через відмову Комітету приймати рішення в конфлікті з медіагрупами.

Провайдер Ланет оголосив що буде подавати лист до Антимонопольного комітету України через відмову прийняти рішення в конфлікті з медіагрупами і «готується судитися» з АМКУ.

Відео дня

Про це в коментарі Детектор медіа повідомив власник Ланет Віктор Мазур.

За словами Мазура, Антимонопольний комітет 29 липня розглянув звернення мережі Ланет про «наявність потенційного картельної змови» на медіаринку в межах конфлікту провайдера з медіагрупи, але відмовився прийняти рішення по суті.

У Комітеті заявили, що наданої заявником інформації недостатньо для того, щоб АМКУ міг винести висновок.

«До заяви доцільно додавати наявні у суб'єкта господарювання документи та інші матеріали, що підтверджують викладені в заяві обставини, зокрема документальне підтвердження правдивості, повноти і точності інформації», - відзначили в Комітеті.

У зверненні провайдера до антимонопольників йшлося про чотири медіагрупи - StarLightMedia, Медіа Група Україна, 1+1 media і Inter Media Group.

Зокрема, провайдер просив Комітет визначитися, не вважатиметься картельною змовою, якщо він разом з іншими провайдерами буде встановлювати ціни на телевізійні пакети для споживачів на рівні не меншому, ніж диктують українські медіагрупи - 99 грн з абонента.

У квітні Ланет вже звертався в АМКУ з вимогою розглянути «зловживання медіагрупи монопольним становищем». Тоді АМКУ відмовився розглядати скаргу провайдера через «недоведеність ознак порушення». За словами власника Ланет, провайдер готує позов щодо відмови саме з першою заявою.

«Зараз чекаємо саме на рішення АМКУ, після цього будемо подавати ще один лист на роз'яснення і готуємося судитися в суді в АМКУ щодо відмови по першому заявою», - заявив Мазур.

Нагадаємо, що Господарський суд Києва почне розглядати об'єднану справу провайдера Ланет проти медіагруп 2 серпня цього року.

На початку квітня провайдер Ланет подав до Антимонопольного комітету України скаргу на дії медіагруп (StarLightMedia, Медіа Групи Україна, 1+1 media і Інтер Медіа Груп), які розірвали контракти на ретрансляцію своїх каналів в мережі провайдера. Також провайдер подав позов до StarLightMedia і МГУ через розірвання договорів.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X