50 млн грн компенсації. Ланет хоче змінити вимоги позову до медіагруп

2 серпня 2021, 15:33

Провайдер Ланет хоче стягти з медіагруп до 50 млн грн компенсації через розірвання договорів на ретрансляцію телеканалів.

Провайдер Ланет хоче змінити позовні вимоги у справі проти медіагруп і зажадати 50 млн грн компенсації, передає Детектор медіа.

Про ці вимоги провайдер заявив в ході підготовчого засідання суду за позовом проти медіагруп, розповів адвокат провайдера Сергій Дешунін в коментарі виданню.

Відео дня

Провайдер має намір заявити клопотання про зміну позовних вимог. Якщо суд вирішить, що процедурно такі дії передбачають подачу нового позову, Ланет буде його подавати.

«Ми спочатку заявили позов по тим пунктам договорів, за якими медіагрупи можуть розірвати договір з провайдером не мотивоване. Ми звернулися до суду в той час, коли договори ще діяли, оскільки сподівалися, що рішення про забезпечення позову буде в нашу користь, і суд зупинить розірвання. І тоді такі позовні вимоги були осмислені. Але зараз договори вже розірвані, і наші позовні вимоги втрачають свій сенс. Тому ми будемо їх міняти », - зазначив Дешунін.

Тепер провайдер не тільки вимагатиме визнання незаконним розірвання договорів, але і непотріб відшкодування збитків. Кількість збитків і відключень в Ланет зараз підраховують. За попередніми оцінками компанії сума позову буде до 50 млн грн.

"Зараз в місяць ми втрачаємо близько 5 млн грн, тобто з травня (коли були розірвані договори - ред.) До кінця року орієнтовна сума втрат більше 40 млн грн", - зазначає адвокат Ланет.

За оцінками представника компанії, від послуг телебачення Ланет в доступному для огляду майбутньому відмовляться "тисячі, а то десятки тисяч абонентів".

«Суддя висловила свою точку зору, що швидше за все нам доведеться подавати новий позов», - додав адвокат.

Суддя переніс розгляд справи суддя на 10 серпня.

Нагадаємо, на початку квітня провайдер Ланет подав до Антимонопольного комітету України скаргу на дії медіагруп (StarLightMedia, Медіа Групи Україна, 1+1 media і Інтер Медіа Груп), які розірвали контракти на ретрансляцію своїх каналів в мережі провайдера. Також провайдер подав позов до StarLightMedia і МГУ через розірвання договорів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X