«Забезпечити виживання». Huawei офіційно оголосила про продаж бренду смартфонів Honor

17 листопада 2020, 10:42

Китайська компанія Huawei оголосила про продаж молодіжного бренду смартфонів Honor. Сума угоди не розкривається.

Компанія Huawei вирішила продати всі свої бізнес-активи Honor компанії Shenzhen Zhixin New Information Technology - консорціуму з трьох десятків китайських компаній, деякі з яких підтримуються китайським урядом. Про це йдеться в повідомленні Huawei.

Відео дня

У Huawei заявили, що продаж бренду смартфонів Honor обумовлена постійним дефіцитом технічних елементів, необхідних для виробництва мобільних пристроїв.

Відзначається, що рішення про продаж було прийнято, щоб Honor могла забезпечити власне виживання.

«Після завершення продажу Huawei не буде панувати над акціями і не братиме участі в управлінні бізнесом або прийнятті рішень в новій компанії Honor», - йдеться в заяві Huawei.

Бренд смартфонів Honor був створений в 2013 році і орієнтувався насамперед на молодіжну аудиторію, пропонуючи смартфони від низького до середнього цінового діапазону. За останні сім років Honor щорічно поставляв більше 70 млн пристроїв.

Сума угоди не уточнюється.

Про плани Huawei позбутися Honor спочатку повідомляло агентство Reuters . За даними джерел видання, через американські санкції компанія змушена зосередитися на мобільних телефонах високого класу і B2B-бізнесі.

Тоді повідомлялося, що Huawei планує продати підрозділ смартфонів бюджетного бренду Honor за $ 15,2 млрд консорціуму, очолюваному дистриб'ютором мобільних телефонів Digital China і урядом міста Шеньчжень.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X