Huawei продасть свій бренд Honor за $15,2 млрд — Reuters

10 листопада 2020, 13:51

Huawei проїдає молодіжний бренд смартфонів Honor, щоб зосередитися на випуску більш дорогих пристроїв і B2B-бізнесі. Про угоду з Digital China можуть оголосити в найближчі вихідні.

Компанія Huawei планує продати підрозділ смартфонів бюджетного бренду Honor за $ 15,2 млрд консорціуму, очолюваному дистриб'ютором мобільних телефонів Digital China і урядом міста Шеньчжень.

Відео дня

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

За словами джерел видання, обмеження США на постачання Huawei змусили другого за величиною виробника смартфонів у світі зосередитися на мобільних телефонах високого класу і B2B-бізнесі. Також вказує на слабкі очікування будь-яких швидких змін з боку Білого дому в ставленні до Huawei як до загрози національній безпеці, підкреслив один зі співрозмовників видання.

За даними видання, угода включатиме майже всі активи Honor, включаючи бренд, можливості досліджень і розробок і управління ланцюгами поставок. Huawei може оголосити про операцію вже в неділю, зазначило одне з джерел видання.

Головний дистриб'ютор Honor компанія Digital China Group стане одним з двох найбільших власників акцій проданої компанії Honor Terminal з часткою майже 15%. Корпоративний реєстр показав, що Honor Terminal був зареєстрований в квітні і повністю належить Huawei.

За даними двох джерел, Digital China планує профінансувати більшу частину угоди за рахунок банківських кредитів. За їх словами, до Digital China приєднаються як мінімум три інвестиційні компанії, підтримувані урядом фінансового і технологічного центру Шеньчженя, кожна з яких буде володіти від 10% до 15% Honor.

Також джерела повідомили виданню, що після продажу Honor планує зберегти більшу частину своєї управлінської команди і більше 7000 співробітників і вийти на біржу протягом трьох років.

У 3 кварталі 2020 року на бренд Honor припадало 26% всіх продажів смартфонів Huawei.

Нагадаємо, що вперше про можливий продаж бренду смартфонів Honor повідомлялося в жовтні цього року. Digital China Group вже тоді називали претендентом на покупку цієї частини бізнесу Huawei.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X