Великий виробник буде продавати Huawei 4G-чіпи попри заборону Трампа

16 листопада 2020, 19:13

У Qualcomm є й інші заявки на ліцензію для роботи з Huawei, які очікують розгляду в уряді США.

Американська компанія Qualcomm, яка є одним з найбільших в світі виробників мобільних процесорів, отримала ліцензію на поставку своїх 4G-чіпів китайської компанії Huawei, пише Reuters з посиланням на представницю американської компанії.

Відео дня

«Ми отримали ліцензію на ряд продуктів, в тому числі на деякі продукти 4G», - повідомили в компанії.

У компанії відмовилися коментувати конкретні продукти 4G, які Qualcomm може продавати Huawei, проте відзначили, що вони пов'язані з мобільними пристроями. Також повідомляється, що у Qualcomm є інші заявки на ліцензію, які очікують розгляду в уряді США.

Раніше Huawei була відносно невеликою замовником чіпів у Qualcomm, використовуючи їх переважно в дешевих моделях смартфонів.

У той же час у флагманських смартфонах компанія використовувала власні розробки. Однак, через торгових санкцій США, який вступили в силу у вересні цього року, потенціал Huawei по розробці власних чіпів був обмежений. Санкції заблокували доступ компанії до програмного забезпечення для проектування чіпів і інструментам для їх виготовлення.

На думку аналітиків, ліцензія Qualcomm матиме «обмежений вплив», оскільки вона охоплює тільки чіпи 4G, в той час, як споживачі переходять на нові пристрої 5G. Чи отримає Qualcomm дозвіл поставляти Huawei чіпи 5G поки невідомо.

Раніше повідомлялося, що китайська Huawei до введення санкцій США закупила у TSMC чіпів Tiangang з запасом мінімум на рік, щоб гарантувати постачання обладнання китайським телекомунікаційним операторам.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X