Гроші скінчилися. Український сервіс доставки їжі йде з Європи

23 лютого, 12:42
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Rocket планує запуск в Португалії (Фото:Пресслужба Rocket)

Rocket планує запуск в Португалії (Фото:Пресслужба Rocket)

Український сервіс доставки Rocket йде з європейського ринку через проблеми з фінансуванням. Нещодавно у компанії пройшли скорочення. Сервіс продовжить роботу в Україні.

Український сервіс доставки їжі Rocket йде з європейського ринку та оптимізує роботу в Україні, пише AIN.UA.

Так, Rocket припиняє роботу в європейських країнах – Нідерландах, Франції, Португалії, Іспанії, Угорщині та Кіпрі.

Відео дня

Зазначається, що основною причиною відходу з європейського ринку стала відсутність належного обсягу інвестицій, що унеможливлює подальший розвиток бізнесу.

« Нам прикро повідомляти про зупинення діяльності в Європі. Бренд Rocket створила відмінна команда, яка змогла вивести продукт у ТОП-7 додатків, що найбільш завантажуються, для доставки їжі в Європі, побудувати якісні відносини з партнерами, кур'єрами та клієнтами», — заявили кофаундери Rocket Олексій Юхімчук і Станіслав Дмитрик.

Сервіс продовжить працювати в Україні. Для збереження бізнесу Rocket пішов на такі кроки:

  • мінімізація витрат;
  • оптимізація розміру команд;
  • скасування послуги нічної доставки.

Вартість доставки при цьому залишиться незмінною. У компанії зазначають, що проект Dark Kitchen є самодостатнім і працює без додаткових інвестицій з грудня 2021 року.

Нагадаємо, що у грудні 2021-го — січні 2022 року сервіс доставки їжі Rocket скоротив 50 співробітників через зміни на ринку та зменшення фінансування.

Пізніше стало відомо, що наприкінці грудня 2021 року ізраїльські правоохоронці заарештували двох громадян Ізраїлю - інвестора Rocket Тимура Рохліна та Таль-Аарона, щоб притягти їх до відповідальності за шахрайські злочини у рамках злочинної організації.

Рохліна було затримано у справі про можливу причетність одного з інвесторів Rocket до великої шахрайської схеми в Європі видання dev.ua писало наприкінці серпня 2021 року. Тоді адвокати Рохліна заперечували звинувачення, а у Rocket говорили, що завжди працюють у рамках закону.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X