Інвестора Rocket Рохліна заарештували в Ізраїлі наприкінці грудня — ЗМІ

7 лютого 2022, 17:41

Німеччина вимагає екстрадиції інвестора Rocket Тимура Рохліна, якого в країні підозрюють в організації шахрайської інвестиційної схеми.

Наприкінці грудня 2021 року ізраїльські правоохоронці заарештували двох громадян Ізраїлю - інвестора Rocket Тимура Рохліна та Таль-Аарона, щоб притягнути їх до відповідальності за шахрайські злочини в рамках злочинної організації.

Відео дня

Спочатку 23 грудня про це написало ізраїльське видання Posta. Український портал DOU звернув увагу на новину 7 лютого.

Повідомляється, що Німеччина потребує екстрадиції Рохліна. Як пише Posta, у запиті на екстрадицію йдеться про те, що Рохлін нібито очолював організацію з інвестування в бінарні опціони.

У запиті про екстрадицію зазначається, що організація нібито управляла розгалуженим масивом вебсайтів, які сприймалися як інвестиційні платформи, зазначає ізраїльське видання. Також з 2018 по 2020 рік працювали кол-центри з Софії, Болгарія та Белграду, Сербія.

Рохліна затримали, коли він планував вилетіти з Ізраїлю до Києва, через розслідування, яке проводять українські правоохоронні органи. Ізраїльський суддя ухвалив рішення про утримання під вартою Рохліна до ухвалення рішення про екстрадицію.

Як пише DOU, цю інформацію їм допоміг підтвердити адвокат із Ізраїлю Елі Гервіц. Як пише видання, в судовому реєстрі Ізраїлю вдалося знайти рішення щодо іншого фігуранта цього розслідування, якого також затримали з Рохліним. Також 8 лютого має відбутися судове засідання щодо самого Тимура Рохліна.

Нагадаємо, що про можливу причетність одного з інвесторів Rocket до великої шахрайської схеми в Європі видання dev.ua писало наприкінці серпня 2021 року. Тоді адвокати Рохліна заперечували звинувачення, а у Rocket говорили, що завжди працюють у рамках закону.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X