Гроші закінчились. Український сервіс доставки їжі Rocket скоротив кілька десятків співробітників

31 січня 2022, 16:21

Сервіс доставки їжі Rocket скоротив десятки працівників. У компанії кажуть, що 40% звільнених — технічні фахівці.

У грудні 2021-го — січні 2022 року сервіс доставки їжі Rocket скоротив 50 співробітників через зміни на ринку та зменшення фінансування.

Про це йдеться у розслідуванні DOU. У самій компанії підтвердили інформацію про скорочення.

Відео дня

Повідомляється, що 40% звільнених працівників – це технічні фахівці.

У Rocket заявили, що до скорочень без урахування кур'єрів в Україні працювало понад 400 співробітників. З урахуванням співробітників там штат становив понад 500 людина.

При цьому розробка продукту здійснюється лише в Україні, а технічна команда налічує близько сотні спеціалістів.

«На жаль, скорочення витрат вплинуло і на структуру компанії — зміни торкнулися напряму Dark Kitchens, новий напрямок Dark Store агазин без покупців, який працює на доставку - ред.», - заявили в компанії.

У той же час, за даними джерел видання, скорочення могло торкнутися 35-40% штату.

«Скорочення було — за чутками, 35–40% штату щодо боргів із усіма розрахувалися. Це була основна умова управління. Відпускні всім сплатили. Як бонус – видали оргтехніку. Нікого «не кидали», - розповів один із джерел видання.

Також співрозмовник DOU зазначив, що колишнім співробітникам допомагають із працевлаштуванням та рекомендаціями. Також він зазначив, що у конкурентів в офісах працює у 10 разів менше людей.

За словами колишнього співробітника Rocket, фахівців з топ-позицій звільнили в січні, інших — у середині грудня, а багато хто пішов сам.

Також він припустив, що такий продукт « Ліквідувати не будуть», а компанію може хтось купити.

Раніше також стало відомо про масові скорочення в іншому українському стартапі – Reface . У грудні минулого року стало відомо, що з компанії було звільнено приблизно 70 співробітників.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X