ОПЗ почав запуск виробництва після тримісячного простою

29 січня 2018, 16:59

Державний Одеський припортовий завод (ОПЗ) почав запуск виробництва після майже тримісячного простою.

Про це повідомив голова правління заводу Микола Щурик.

"Сьогодні почали запуск ОПЗ... Планується ввести в експлуатацію один агрегат з виробництва аміаку і два агрегати з виробництва карбаміду", - написав він 29 січня на своїй сторінці в Facebook.

Відео дня

Він уточнив, що Всеукраїнська Енерго Компанія (в грудні-2017 вона виграла конкурс з використання потужностей ОПЗ для переробки газу в міндобрива на давальницьких умовах) "виконала свої зобов'язання з постачання газу для запуску і зробила передоплату за роботу заводу з переробки".

В основні зобов'язання ВЕК входить одноразове забезпечення до 3 млн куб. м газу для запуску виробництва і щомісяця до 60 млн куб. м газу як давальницької сировини.

Раніше повідомлялося, що 26 жовтня 2017 року ОПЗ відновив роботу, але вже з 1 листопада зупинив роботу через вихід з ладу одного з агрегатів.


Одеський припортовий завод (ОПЗ) спеціалізується на виробництві аміаку і карбаміду, перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. 2016 рік ОПЗ закінчив зі збитками майже 3 млрд грн (згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, МСФЗ), тоді як в 2015 році підприємство отримало чистий прибуток у розмірі 218,5 млн грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X