ОПЗ вдруге за місяць призупинив роботу через поломку

20 листопада 2017, 13:35
Одеський припортовий завод (ОПЗ), який наприкінці жовтня після довгого простою запустив виробництво, знову зупиняє його, цього разу - через проблеми з одним з компресорів

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на джерело на підприємстві.

"Так, завод зупиняється через проблеми, пов'язані з одним з компресорів", - сказав співрозмовник.

Відео дня

Нагадаємо, що 26 жовтня Одеський припортовий завод, який простоював з липня цього року, запустив виробництво карбаміду і роботу терміналу з перевалки аміаку.

Після тривалої зупинки ОПЗ працював в цьому році в період з березня по 10 липня. Це стало можливим завдяки укладенню угоди цього підприємства з приватними газотрейдерами - компаніями ЕРУ Трейдинг і ERU Management Services LLC, які погодилися поставляти газ на давальницьких умовах, тобто отримуючи натомість готову продукцію. Договір з ЕРУ закінчився в середині липня.

Пізніше ОПЗ вирішив зупинити виробництво аміаку та карбаміду, оскільки ціна цієї продукції на світових ринках падала, а газ, який служить сировиною, - дорожчав.

На початку листопада ОПЗ вже припиняв роботу - в зв'язку з поломкою насоса.


Одеський припортовий завод (м.Южне, Одеська обл.) - найбільше хімічне підприємство України, другий за величиною виробник аміаку та карбаміду і третій - з випуску азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолоджування та перевантаження аміаку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X