"Перше питання: яка там зарплата?" Коболєв заявив, що не хоче бути ні головою Міненерго, ні прем'єром

20 березня 2019, 08:42

Глава НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв заявив в інтерв'ю Bihus.Info, що не хоче ставати ні міністром енергетики, ні прем'єр-міністром України, а також не має наміру йти у політику, оскільки йому це нецікаво.

"Я не хочу бути міністром. Прем'єром так само не хочу. Перше питання: а яка там зарплата? Я чесна людина. Вона ж менша, ніж у мене зараз? Тоді який мій інтерес?" - зазначив він.

Відео дня

Коболєв додав, що його зарплата не є найбільшою в держсекторі. Глава Нафтогазу підкреслив, що в 2018 році вона зросла в порівнянні з 2017-м.

Він відмовився говорити, скільки точно заробляє, зазначивши, що в квітні з'явиться річний звіт компанії за 2018 рік, де буде вказано розмір його винагороди.

"Я не називаю цифри своєї зарплатні. Є певна інформація в інтернеті, але я прямо не називаю. Є певна етика в компаній не коментувати зарплатні окремих співробітників", - сказав він.

Глава Нафтогазу підкреслив, що йти в політику також не збирається.

"Українська політика, мабуть, як і будь-яка політика в світі, штука дуже важка. В мене є друзі депутати. Я деяким з них чесно говорю, що ти як людина в 2014 році, до парламенту, і ти зараз - це дві кардинально різні людини. Мені повертають той самий закид", - зазначив він.

6 березня 2019 року Кабінет Міністрів оголосив про проведення відкритого конкурсу на посаду голови НАК Нафтогаз України. Таким чином, прем'єр-міністр Володимир Гройсман дав зрозуміти, що не має наміру продовжувати контракт з чинним главою компанії Андрієм Коболєва.

Після цього наглядова рада НАК запропонував Кабінету Міністрів продовжити повноваження Коболєва до 22 березня 2020 року, скоротивши рівень його зарплати вдвічі від нинішнього, без виплати щомісячних і квартальних премій. У той же час Коболєв може претендувати на премії за результатами роботи за 2019 рік за умови створення до 1 січня 2020 року готового до сертифікації оператора ГТС і збільшення видобутку газу. Гройсман назвав пропозицію наглядової ради "адекватною". Пропозицію про продовження контракту Кабмін може розглянути 20 березня.

Чинний контракт з Коболєвим спливає 22 березня 2019 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X