Головні ділові новини дня

11 серпня 2017, 20:43
ТОП головних новин українського бізнесу за 11 серпня

1 У роботі PayPal стався збій: заблоковані грошові перекази з України

Електронна платіжна система PayPal через збій вже кілька днів блокує грошові перекази українців.

При цьому при проведенні платежів на торговельні майданчики США проблем у користувачів з України не виникає, а блокуються тільки прямі перекази на інші рахунки.

Відео дня

У той же час в PayPal заявляють, що знають про проблему, але поки не можуть назвати термін її усунення.

2 Ташлицька ГАЕС вперше за 14 років може зупинити роботу

Ташлицька гідроелектростанція (Южноукраїнськ Миколаївської області) може бути зупинена у зв'язку з критично низьким рівнем води в річці Південний Буг.

Як заявили в БУВР, критична ситуація виникла через маловоддя в Південному Бузі.

Зазначається, що на сьогоднішній день розташовані в басейні Південного Бугу водосховища мають вкрай низький запас води - з 76 млн кубометрів запасів води у водосховищах залишилося всього 28, а в Олександрівському водосховищі зниження рівня води ще на 35 см призведе до "мертвого обсягу".

3 Син Януковича подав позов до суду на НБУ

Не обійшлося сьогодні і без судів. Так, старший син екс-президента України Віктора Януковича - Олександр - подав позов до Печерського районного суду Києва проти Національного банку України.

Суттю суперечки є вимога Януковича до НБУ відшкодувати збитки. Розглядати питання буде суддя Лариса Цокол.

4 ТРК Магелан не вдалося продати на аукціоні

Також сьогодні стало відомо про те, що аукціон з продажу торгово-розважального комплексу (ТРК) Магелан (смт Мала Данилівка Харківської області) не відбувся.

Повторні торги заплановані на осінь, точна дата ще не відома.

Слід зазначити, що лот включає діючий ТРК Магелан загальною площею 64,8 тис. кв. м, а також незавершену чергу будівництва загальною площею 44,9 тис. кв. м, розташовану на земельній ділянці в 4,2 га. Його стартова ціна становить понад 600 млн грн.

5 Арбітраж у Москві розгляне позов Татнафти у справі про стягнення з України $144 млн

І ще один судовий позов. Касаційну скаргу від російської компанії Татнефть у справі про приведення у виконання рішення іноземного суду про стягнення з України компенсації в рамках справи Укртатнафти в розмірі $144 млн розглянуть 22 серпня в Арбітражному суді Москви.

Такими були головні ділові новини п'ятниці.

Показати ще новини
Радіо NV
X