Російський банк не зміг продати ТРК Магелан під Харковом

11 серпня 2017, 15:28
Торгово-розважальний комплекс (ТРК) Магелан (смт. Мала Данилівка Харківської області) не змогли продати в системі електронних торгів арештованим майном СЕТАМ

Про це повідомила прес-служба ВТБ Банку, передає Інтерфакс-Україна.

"Зареєструвалися 11 компаній, але торги не відбулися, тому що заявок на підвищення початкової ціни (603,7 млн грн - ред.) не було. Повторні торги будуть восени, точна дата ще не відома", - зазначили в банку.

Відео дня

Там також заявили, що всім зареєстрованим учасникам аукціону попередньо була надана проектна та кошторисна документація по ТРК Магелан.

Відзначається, що лот включає діючий ТРК Магелан загальною площею 64,8 тис. кв. м, а також незавершену чергу будівництва загальною площею 44,9 тис. кв. м, розташовані на земельній ділянці в 4,2 га. Його стартова ціна складає понад 600 млн грн.

Нагадаємо, раніше ТРК належав українському бізнесмену, власнику групи Мілкіленд Анатолію Юркевичу.

За даними російського банку, ТРК Магелан був переданий в його власність внаслідок іпотечної застереження і надалі планувався до продажу.

ВТБ Банк (раніше - банк Мрія) заснований в 1992 році. Його основним акціонером є ВАТ Банк ВТБ (РФ, 99,9959%).

Згідно з даними НБУ на 1 квітня 2017 року за розміром загальних активів ВТБ Банк займав 16-е місце (17,095 млрд грн) серед 90 українських банків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X