У об'єднаної компанії CFG/Мрія з’явився гендиректор

4 червня 2019, 11:23

Генеральним директором об'єднаного бізнесу CFG/Мрія призначили Георга фон Нолкена, який раніше обіймав посаду операційного директора компанії, повідомляється на її сайті.

"40-річний Георг фон Нолкен має 17-річний досвід управління великими сільськогосподарськими компаніями в Центральній і Східній Європі. Георг спеціалізується на агрономії, сільськогосподарській економіці, придбанні, реструктуризації та управлінні сільськогосподарськими підприємствами", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Згідно з біографією Нолкена, операційним директором CFG/Мрія він був призначений на початку 2019 року. До цього він був членом правління ACS Landwirtschafts AG (Німеччина) і керуючим партнером в компанії AgriCS GmbH (Німеччина).

Нагадаємо, в листопаді минулого року агрохолдинг МРІЯ продали саудівській компанії SALIC. Сьогодні МРІЯ продовжує операційну діяльність в Україні спільно з дочірньою компанією свого нового інвестора - Continental Farmers Group (CFG). Земельний банк, який CFG/Мрія обробляє в Україні, становить 195 тис. га в Західній Україні.

Мрія була заснована Іваном Гутою в 1992 році. У серпні 2014 року агрохолдинг оголосив про технічний дефолт. Сукупна заборгованість перед усіма фінансовими кредиторами на той момент складала близько $1,3 млрд. За день до оголошення дефолту керівництво холдингу продало 700 одиниць сільгосптехніки на підставні фірми. Пізніше з’ясувалося, що протягом багатьох років компанія не була прибутковою. Її звітність фальсифікувалася. У серпні 2018 року агрохолдинг Мрія завершив реструктуризацію свого боргу.

Показати ще новини
Радіо NV
X