Агрохолдинг Мрія вирішив закрити офіс в Києві

6 грудня 2018, 12:52

Агрохолдинг Мрія закриває офіс в Києві, для підвищення ефективності виробництва працівників переводять на роботу в офіси в Тернополі та Львові.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає Інтерфакс-Україна.

"У зв'язку з успішним завершенням процесу реструктуризації боргу Мрії більше немає необхідності в представницькому офісі компанії в Києві. Зараз компанія веде переговори з працівниками щодо можливості їх переїзду на постійне місце роботи в діючі офіси в Тернополі і Львові", - відзначили в агрохолдингу.

Відео дня

Нагадаємо, що 12 вересня сторони уклали договір купівлі-продажу сільськогосподарських активів групи. Пізніше Антимонопольний комітет дозволив саудівській компанії придбати Мрію.

Після завершення угоди Мрія продовжить свою операційну діяльність в Україні разом з дочірньою компанією SALIC - Continental Farmers Group.

В середині серпня Мрія завершила реструктуризацію $1,1 млрд проблемного боргу, процес тривав з 2014 року.

Пізніше стало відомо, що SALIC придбала український агрохолдинг Мрія за $242 млн.


Мрія - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, заснований в 1992 році Іваном Гутою. На сьогодні його земельний банк становить 150 тис. га. Потужності елеваторів і зерносховищ агрохолдингу оцінюються в 380 тис. тонн.

Компанія спеціалізується на вирощуванні пшениці, ріпаку, ячменю, соняшнику, сої, кукурудзи, цукрових буряків, картоплі та інших сільськогосподарських культур.

У серпні 2014 року агрохолдинг Мрія допустив технічний дефолт. У лютому 2015 року контроль над активами компанії перейшов до кредиторам, які призначили новим генеральним директором Саймона Чернявського. До кінця 2015 року борг перед кредиторами становив $1,1 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X