Російський ВТБ продав підрозділ у США

3 вересня 2018, 15:00

Група ВТБ продала американський підрозділ VTB Capital Inc менеджменту цієї компанії, яка тепер стане самостійним гравцем на ринку.

Про це повідомили у прес-службі ВТБ, передає Інтерфакс.

"31 серпня 2018 року група ВТБ продала VTB Capital Inc., Нью-Йорк, менеджменту цієї компанії. Компанія була перейменована в Xtellus Capital Partners і стала самостійним гравцем на ринку акцій і операцій з фіксованою прибутковістю", - повідомили в прес-службі банку.

Відео дня

Сума угоди не розкривається. Також наголошується, що операція з продажу американського підрозділу не вплине на продуктову пропозицію і якість послуг, що надаються клієнтам групи ВТБ.

Також йдеться про те, що між Xtellus Capital Partners і групою ВТБ укладено угоду, в рамках якого Xtellus Capital Partners буде виконувати функції брокер-дилера для групи ВТБ на американському ринку. "Це дозволить нам продовжити надання своїм клієнтам продуктів на ринках акцій і операцій з фіксованою прибутковістю в США", - підкреслили в ВТБ.


Офіс в Нью-Йорку був відкритий в 2012 році. В даний час ВТБ Капітал, інвестиційний бізнес групи ВТБ, здійснює операції з офісів в Москві, Лондоні, Сінгапурі, Гонконгу, Софії, Цузі, Франкфурті-на-Майні. Головний офіс компанії знаходиться в Москві.


Нагадаємо, 16 березня президент Петро Порошенко продовжив санкції проти п'яти російських держбанків терміном ще на один рік. У список потрапили Ощадбанк, ВТБ, БМ Банк, Промінвестбанк і VS Bank. Цим банкам заборонено виводити кошти за межі України.

Після введення Україною санкцій у 2017 році, все банки з російським держкапіталом почали переговори про продаж своїх українських "дочок". Зокрема, ВТБ заявив про плани піти з України ще на початку 2017 року. Станом на кінець лютого 2018 ВТБ змушений був повідомити про рішення закрити всі відділення і скоротити свою присутність на українському ринку в самий найближчий час.

У квітні цього року стало відомо, що ВТБ планує згорнути бізнес своєї "дочки" в Україні до мінімуму, залишивши тільки одне відділення.


Банк ВТБ - російський комерційний банк c державним участю (60,9% належить уряду РФ). Другий за величиною активів банк країни і перший за розміром статутного капіталу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X