Російський банк ВТБ вирішив залишити в Україні лише одне відділення - ЗМІ

3 квітня 2018, 20:11

Російський держбанк ВТБ планує згорнути бізнес своєї "дочки" в Україні до мінімуму, залишивши тільки одне відділення.

Про це російському Интерфаксу повідомило джерело на ринку.

"У другій половині року залишиться одне відділення. Кінцеве завдання банку - продати активи, погасити всі зобов'язання перед клієнтами, скоротити бізнес до мінімуму і здати банківську ліцензію", - заявило джерело.

Відео дня

За його словами, ВТБ втратив надію продати свій банк в Україні "через невизначені вимогі (української - ред.) влади до покупців".

Відзначимо, що станом на початок квітня 2018 року Нацбанк України не схвалив жодну з заявок від потенційних покупців.


Банк ВТБ - російський комерційний банк c державним участю (60,9% належить уряду РФ). Другий за величиною активів банк країни і перший за розміром статутного капіталу.


Нагадаємо, 16 березня президент Петро Порошенко продовжив санкції проти п'яти російських держбанків терміном ще на один рік. У список потрапили Ощадбанк, ВТБ, БМ Банк, Промінвестбанк і VS Bank. Цим банкам заборонено виводити кошти за межі України.

Після введення Україною санкцій у 2017 році, все банки з російським держкапіталом почали переговори про продаж своїх українських "дочок". Зокрема, ВТБ заявив про плани піти з України ще на початку 2017 року. Станом на кінець лютого 2018 ВТБ змушений був повідомити про рішення закрити всі відділення і скоротити свою присутність на українському ринку в самий найближчий час.

Показати ще новини
Радіо NV
X