Порошенко схвалив санкції проти п'яти російських банків строком на рік

16 березня 2017, 13:31
Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про застосування санкцій до п'яти російських банків

"Санкції строком на один рік будуть застосовані до публічного акціонерного товариства Сбербанк, ПАТ ВіЕс Банк, ПАТ Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк, ПАТ ВТБ БАНК, ПАТ БМ БАНК в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов'язаних з ними осіб", - уточнили в прес-службі глави української держави.

Відео дня

Порошенко також доручив Кабміну і Нацбанку забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності санкцій, а також невідкладно вжити заходів щодо заборони розміщення коштів держпідприємств, установ, організацій і господарських структур, у статутних капіталах яких є корпоративні права держави, у банках, зазначених у відповідному рішенні РНБО.

МЗС України повинен повідомити про рішення органи Євросоюзу, США та інших держав про введення санкцій, а також підняти перед ними питання застосування аналогічних обмежувальних заходів стосовно відповідних юросіб.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, вранці 15 березня почалося екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому Національному банку було доручено розробити рекомендації щодо санкцій проти російських банків.

Після цього Нацбанк запропонував РНБО ввести санкції проти банків з російським капіталом в Україні. Йдеться про заборону на виведення капіталу дочірніми російськими банками України.

Показати ще новини
Радіо NV
X