Госпсуд Києва відклав розгляд позову Коломойського про повернення акцій Приватбанку до 7 травня

16 квітня 2019, 13:13

Госпсуд Києва оголосив перерву до 7 травня в справі за позовом екс-акціонерів Приватбанку Ігоря Коломойського і Triantal Investments Ltd про визнання недійсним договору купівлі-продажу банку. 

Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, 9 квітня на засіданні у цій справі позивачі заявили клопотання про розширення переліку своїх вимог пунктом про повернення їм акцій Приватбанку. Суд задовольнив клопотання.

Відео дня

Всього в судах слухаються сотні справ, пов'язаних з націоналізацією ПриватБанку. 2 квітня Окружний адміністративний суд Києва оголосив перерву до 18 квітня у справі за позовом Ігоря Коломойського з вимогою визнати протиправними та скасувати рішення правління НБУ про віднесення ПриватБанку до категорії неплатоспроможних, рішення про затвердження пропозиції Нацбанку про участь держави у виведенні неплатоспроможного банку з ринку, а також рішення ФГВФО про введення в банк тимчасової адміністрації.

16 квітня Шостий апеляційний адмінсуд відклав на 22 квітня, наступний день після другого туру виборів, розгляд апеляції НБУ на скасування Окружним судом Києва розпорядження регулятора про проведення перевірки ПриватБанку перед націоналізацією.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X