Коломойський вимагає в суді повернути йому акції ПриватБанку

9 квітня 2019, 15:40

Господарський суд Києва оголосив перерву до 16 квітня у справі за позовом бізнесмена Ігоря Коломойського і Triantal Investments Ltd про визнання недійсним договору купівлі-продажу цього банку.

В ході слухань у вівторок позивачі попросили доповнити перелік своїх вимог пунктом про повернення їм акцій Приватбанку. Суд задовольнив це клопотання.

Мінфін просив залишити позовну заяву без розгляду. Це клопотання суд відхилив. У відомстві зазначили, що в матеріалах справи немає жодних доказів наявності права власності Коломойського і Triantal Investments на акції ПриватБанку, підтвердження процесуальної право- та дієздатності Triantal Investments Ltd і повноважень осіб, які діяли від імені позивачів, на підписання позовної заяви.

Відео дня

Як повідомлялося, позов був поданий до Господарського суду Києва 14 лютого. Позивачі просять визнати рішення про націоналізацію недійсним в частині, яка стосується прав Коломойського на 41,66% акцій і прав Triantal Investments LTD (належить Коломойському та Ігорю Боголюбову) на 16,57% акцій.

Коломойський заявив в інтерв'ю, яке вийшло 8 квітня, що хоче повернути капітал в $ 2 млрд. "Мені не потрібен Приватбанк. Але там лежало $2 млрд капіталу. Нехай повернуть, і немає питань", - зазначив він.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X