Payoneer вийшла на біржу після об'єднання з компанією-оболонкою

30 червня 2021, 15:47

Компанія Payoneer вийшла на біржу Nasdaq через злиття з SPAC-компанією.

Платіжна система Payoneer вийшла на біржу після об'єднання з SPAC-компанією (компанією-пустушкою) FTAC Olympus Acquisition Corporation. Про це йдеться в повідомленні Payoneer.

Компанії завершили злиття 25 червня 2021 року. Об'єднання було затверджено акціонерами FTOC на позачергових загальних зборах.

Відео дня

Угода також містить $300 млн приватних інвестицій від Wellington Management, Dragoneer Investment Group, Fidelity Management & Research Company LLC, Franklin Templeton та інших компаній.

В результаті Payoneer Global Inc. і його цінні папери почали брати участь в торгах на біржі Nasdaq з 28 червня цього року під тікером PAYO і PAYOW відповідно.

«Ми дуже раді стати публічною компанією і об'єднати зусилля з Бетсі (Бетсі Коен, голова ради директорів FTAC - ред.) і всією командою FTOC», - зазначив головний виконавчий директор Payoneer Скотт Галіт.

Управляти компанією продовжать головний виконавчий директор Скотт Галіт, фінансовий директор Майкл Левін і операційний директор Керен Леві.

Нагадаємо, що про плани виходу на біржу через злиття з SPAC-компаній FTAC Olympus Acquisition Corporation в Payoneer оголошували ще в лютому цього року.

Платіжна платформа Payoneer, заснована в 2005 році, оптимізує глобальну торгівлю для мільйонів малих підприємств, торгових майданчиків і бізнесів в понад 200 країн світу. Payoneer надає набір послуг, який включає міжнародні платежі, оборотний капітал, податкові рішення, торгові сервіси та управління ризиками.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X