Причепурилися. Payoneer провів ребрендинг перед виходом на біржу

23 червня 2021, 17:34

Компанія Payoneer планує вийти на біржу Nasdaq в кінці червня цього року. Вона буде торгуватися під тікером PAYO.

Компанія Payoneer провела ребрендинг перед виходом на біржу, запланованого на закінчення червня цього року. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Колір нового бренду Payoneer - «універсальний». У Payoneer заявляють, що він відображає обіцянку компанії бути скрізь і для всіх. Новим логотипом компанії став коло, що «ілюструє становлення Payoneer як єдиного, універсального партнера для майбутнього комерції».

Відео дня

«Ми живемо в епоху відкритої комерції, під час, коли весь світ рухається в єдиному цифровому ритмі, і будь-яка людина з будь-якої точки планети може реалізувати свій потенціал. Це реальність, до якої ми завжди прагнули. Новий бренд створений вести нас вперед, зберігаючи вірність нашої мети », - зазначив СЕО Payoneer Скотт Галіт.

Бренд був розроблений в партнерстві з глобальною бренд-компанією venturethree.

Нагадаємо, що Payoneer виходить на біржу через злиття з SPAC-компанією (компанією-пустушкою) FTAC Olympus Acquisition Corporation. Вартість компанії після закриття угоди оцінюється в $3,3 млрд. Злиття також включає в себе $300 млн приватних інвестицій в публічний капітал. Після виходу на біржу компанія буде торгуватися під тікером PAYO.

Компанія з надання фінансових послуг Payoneer була заснована в 2005 році. Payoneer надає можливості онлайн-перекладу грошей і цифрових платежів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X