Криптообвал. Курси Bitcoin і Ethereum різко потягнуло вниз

5 вересня 2017, 09:41
Курс першої та найпопулярнішої на сьогодні цифрової валюти Bitcoin (біткоін) різко обвалився. Не відстає і Ethereum, курс якого показав ще більше падіння

У ніч з 4 на 5 вересня вартість біткоіну опустилася до $4037 за монету. Таким чином, курс криптовалюти обвалився майже на 20% зі свого нового рекорду у $5012, якого він досяг у суботу, 2 вересня.

Відео дня

На момент написання матеріалу вартість біткоіну коливалася біля позначки у $4100 за монету.

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Курс іншої популярної криптовалюти - Ethereum (ефір) - також опустився. Якщо ще 2 вересня його вартість сягала $388 за монету, то 5 вересня курс падав до $274. Тобто ціна ефіру за ці дні опустилася майже на 30%.

Дані coindesk/Ethereum
Дані coindesk/Ethereum Фото:

Крім того, згідно з біржовими даними coinmarketcap, ринкова капіталізація біткоіну опустилася з більш ніж $82 млрд до трохи більше $67 млрд. А загальна ринкова вартість криптовалют на даний момент становить понад $137 млрд, у той час як 2 вересня вона досягала майже $180 млрд.

Нагадаємо, що 1 серпня стався так званий форк (поділ) біткоіну, який викликав серйозну волатильність у цей день. У результаті утворилися дві криптовалюти - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Менше ніж через тиждень курс біткоіну встановив новий історичний рекорд більше $3300 за монету.

Наступного дня біткоін у черговий раз побив свій рекорд. Його вартість піднялася вище $3400.

Ще через день вартість біткоіну подолала рівень у $3500 за монету.

Пізніше біткоін встановив рекорд трохи вище $4200 і рухався вгору аж до початку вересня.

Показати ще новини
Радіо NV
X