Криптовалютний бум. Bitcoin встановив новий історичний рекорд

7 серпня 2017, 09:56
Минулі вихідні стали знаковими для першої і найпопулярнішої криптовалюти на сьогоднішній день - Bitcoin (біткоін), курс якого встановив новий історичний рекорд

Так, в суботу, 5 серпня вартість біткоін різко почала зростати і досягала $3359 за монету. Така ціна стала абсолютним історичним рекордом біткоіну. Останній раз криптовалюті вдавалося подолати позначку у $3000 у червні цього року, після чого курс біткоіну кілька разів падав і знову піднімався.

Відео дня

Ще минулої п'ятниці біткоін торгувався у межах $2800-2900, а на момент написання матеріалу - близько $3280. Таким чином, вартість криптовалюти за вихідні зросла на $400 або більше, ніж на 12%.

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Вартість іншої популярної криптовалюти - Ethereum (ефір) також рушила вгору. За вихідні, згідно з даними coindesk, курс ефіру піднявся до $270, тоді як в п'ятницю його вартість перебувала близько $223.

Крім того, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют за вихідні піднялася вище $113 млрд, тоді, як 4 серпня вона коливалася біля позначки в $101 млрд.

Нагадаємо, що у вівторок, 1 серпня стався так званий форк (поділ) біткоіну, який викликав серйозну волатильність у цей день. У результаті цього утворилися дві криптовалюти - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Незадовго до цієї події курс біткоіну різко набрав обертів і повернув втрачені позиції, а вартість Ethereum практично не змінилася після падіння.

Тоді за два дні біткоін зміг не тільки відіграти втрачені позиції, коли курс упав на 11%, але і перевершити їх. За цей час вартість біткоіну зросла на 13%.

До цього біткоін менше, ніж за два дні подорожчав на 17%.

16 липня курси Ethereum і Bitcoin різко обвалилися. Так, в порівнянні зі своїми червневими максимумами, коли біткоіни коштував $3000, а ефір - $401, криптовалюти втратили у ціні більше 60% і 40% відповідно.

Двома днями пізніше криптовалюти різко розвернуло вбік зростання.

Раніше, майже відразу після рекордного зростання криптовалюти Bitcoin, його вартість, а також ціна Ethereum, звалилися на 25%.

Показати ще новини
Радіо NV
X