Різкий зліт. Курс Bitcoin підкорив новий історичний максимум у $4200

14 серпня 2017, 09:30
Курс найпопулярнішої на сьогоднішній день криптовалюти Bitcoin (біткоін) продовжує дивувати. Схоже, він просто забув, де гальма, і всього за два тижні подорожчав на 50% - до рекордних $4200

Лише тиждень тому біткоіну вдалося побити свій червневий рекорд. 5 серпня він досяг вартості більш $3300.

Нові рекорди криптовалюта ставила і впродовж тижня. Вже у понеділок біткоін впритул наблизився до позначки у $3450 за монету. А у вівторок курс криптовалюти піднявся вище $3500, після чого він трохи здався і кілька днів був нижчим за цю позначку.

Відео дня

Нові сили біткоін отримав у другій половині дня у п'ятницю, різко набираючи обертів. Зростання виявилося настільки сильним, що вже у неділю, 13 серпня, курс біткоіну протестував новий історичний максимум у $4224 за монету. А до моменту написання матеріалу курс криптовалюти коливався близько $4100.

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Тобто всього за тиждень біткоін подорожчав на $900 (+ 27%). А якщо взяти до розрахунку показник двотижневої давнини, коли біткоін торгувався біля $2800, то вартість криптовалюти зросла на 50% (або на $1400).

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Менш значні результати в іншої популярної криптовалюти Ethereum (ефір), який так і не зміг побити свій червневий рекорд вартості у $401. Минулого тижня він лише протестував рівень у $316, повернувшись пізніше до ціни близько $300. Тобто за тиждень ефір подорожчав всього на 13%.

Крім того, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна вартість всіх криптовалют у вихідні досягла рекордних $137 млрд. А капіталізація біткоіну в загальному обсязі на той момент перевищила $69 млрд.

Нагадаємо, що 1 серпня стався так званий форк (поділ) біткоіну, який викликав серйозну волатильність у цей день. У результаті цього утворилися дві криптовалюти - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Через тиждень курс біткоіну встановив новий історичний рекорд більш $3300 за монету.

На наступний день біткоін у черговий раз побив свій рекорд. Його вартість піднялася вище $3400 за монету.

Ще через день вартість біткоіну подолала рівень у $3500. за монету.

Показати ще новини
Радіо NV
X