Нацкомісія з енергетики повторно перевірить облгази через донарахування в платіжках

27 березня 2019, 11:56

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ), на підставі нових скарг споживачів проведе повторні перевірки 20 операторів газорозподільних мереж через донарахування в платіжках за газ, повідомила прес-служба відомства 26 березня в Facebook.

"Регулятор сьогодні (26 березня. - ред.) прийняв чергове рішення щодо проведення позапланових перевірок тих самих 20 операторів газорозподільних систем на предмет донарахування в платіжках споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до стандартних умов за новими зверненнями споживачів. Підставою для прийняття такого рішення стала нова хвиля численних скарг побутових споживачів на дії Операторів ГРМ. На сьогодні  НКРЕКП отримала вже більше 4 тисяч скарг", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Нацкомісія закликала операторів ГРС дотримуватися законодавства і цивілізованих правил роботи на ринку природного газу.

На засіданні 26 березня НКРЕКУ розглянула акти позапланових перевірок чотирьох операторів ГРМ - Івано-Франківськгаз, Харківгаз, Хмельницькгаз і Закарпатгаз. Під час перевірок було встановлено, що вони незаконно донараховували побутовим споживачам додаткові обсяги природного газу. Кожен з цих облгазів оштрафований на 850 тис. грн. Вони зобов'язані перерахувати платіжки до 12 квітня.

Раніше повідомлялося, що НКРЕКУ почала масштабну перевірку облгазів.

25 березня Нацкомісія оштрафувала компанії Вінницягаз, Волиньгаз і Київоблгаз на 850 тис. грн кожну і зобов'язала їх до 5 квітня перерахувати платіжки побутовим споживачам.

Показати ще новини
Радіо NV
X