Суд відмовив Насірову в призупиненні конкурсів на посади голів податкової та митної служб

16 квітня 2019, 08:58

12 квітня Окружний адміністративний суд Києва відмовив екс-голові ДФС Роману Насірову в призупиненні конкурсів на посади голів Державної податкової та Державної митної служб.

Відповідне клопотання він подавав для забезпечення свого позову до Кабміну.

Підготовче засідання у справі заплановано на 6 травня. Його розгляд буде здійснюватися за правилами загального позовного провадження. Мінфін вважає позовні вимоги Насірова безпідставними.

Відео дня

"Оскаржувані акти уряду жодним чином не впливають на права, свободи або законні інтереси, що вказує на відсутність порушеного права у позивача. Мінфін вживатиме всіх необхідних заходів для захисту інтересів держави та забезпечення можливості конкурсантам скористатися законним правом бути призначеними на посади керівників Державної податкової та митної служб", - відзначили в Мінфіні.

У відомстві додали, що перший етап конкурсу відбувся 9 квітня - кандидати здавали тест на знання іноземної мови. За його результатами Національне агентство України з питань державної служби сформувало список з 11 кандидатів. Їх чекають тестові завдання на знання законодавства і ситуативні рішення, а також співбесіди з серією питань і відповідей. Результати конкурсу будуть оголошені 23 квітня.

Як повідомлялося, 10 квітня Насіров подав позов до Кабміну з вимогою скасувати проведення конкурсів на посади керівників Державної митної та Державної податкової служб.

Кабінет міністрів 6 березня затвердив положення про податкову та митну служби в межах реорганізації Державної фіскальної служби, а 20 березня оголосив конкурси на посади глав нових відомств.

Зараз посаду в.о. глави ДФС займає Олександр Власов. Насіров очолював ДФС з травня 2015-го по березень 2017 року. Його звинувачують у завданні державі збитків на суму 2 млрд грн. В кінці 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відновив Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X