"У хід йдуть останні козирі". Маркарова звинуватила Насирова в спробі зірвати реформу ДФС

11 квітня 2019, 15:06

Позов екс-глави ДФС Романа Насирова з вимогою скасувати конкурси на посади керівників Державної митної та Державної податкової служб є спробою зірвати реформу відомства.

Про це заявила міністр фінансів Оксана Маркарова, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Чергова спроба зупинити реформування ДФС. Як дізнатися, що реформа рухається в правильному напрямку, конкурси проходять прозоро і їх результати турбують тих, хто не готовий до створення нової сервісної податкової служби і нової сильної митної служби? Ось: в хід йдуть останні козирі - спроби зупинити конкурси з допомогою суду!" - зазначила вона.

Відео дня

Міністр додала, що позов Насирова не зупинить відомство у реформуванні ДФС. Свою юридичну позицію Мінфін озвучить пізніше.

Як повідомлялося, Насіров подав позов проти уряду з вимогою скасувати проведення конкурсів на посади керівників Державної митної та Державної податкової служб. Рішення про відкриття провадження не приймалося.

Кабінет міністрів 6 березня затвердив положення про Податкову та Митну служби в рамках реорганізації Державної фіскальної служби.

Уряд на засіданні 20 березня оголосив конкурси на посади голів Державної податкової та Державної митної служб.

Зараз посаду в.о. глави ДФС займає Олександр Власов. Насіров очолював ДФС з травня 2015-го по березень 2017 року. Його звинувачують у завданні державі збитків на суму 2 млрд грн.

В кінці 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відновив Насирова на посаді голови Державної фіскальної служби.

Показати ще новини
Радіо НВ
X