Кабмін оголосив конкурс на глав податкової та митної служб

20 березня 2019, 14:33

Кабінет міністрів на засіданні 20 березня оголосив конкурси на посади голів Державної податкової та Державної митної служб.

Про це міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко повідомив після засідання в середу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні уряд ухвалив рішення оголосити конкурс на главу Державної податкової та Державної митної служби, а також затвердив умови його проведення, зокрема, загальні та спеціальні кваліфікаційні вимоги, а також вимоги до компетентності, напрацьовані Мінфіном і Національним агентством з питань держслужби", - сказав він.

Відео дня

За словами Саєнка, Комісія вищого корпусу державної служби проведе конкурс 16 квітня.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 6 березня затвердив положення про Податкову і Митну служби. Відповідно до затвердженого документа, глави служб призначаються на конкурсній основі і звільняються урядом за пропозицією Комісії з питань вищого корпусу держслужби. Граничну чисельність працівників служб також встановлює уряд.

Поділ ДФС - одна з вимог Міжнародного валютного фонду.

Зараз посаду в.о. глави відомства займає Олександр Власов. З травня 2015 року по березень 2017-го її очолював Роман Насіров, якого звинувачують у завданні державі збитків на суму 2 млрд грн. Після нього в.о. глави відомства був Мирослав Продан. У листопаді 2018 роки йому повідомили про підозру у незаконному збагаченні.

Показати ще новини
Радіо NV
X