ДФС зібралися розділити на дві частини

19 січня 2018, 11:52

Міністр фінансів України Олександр Данилюк підтвердив наміри реорганізувати Державну фіскальну службу (ДФС) у дві юридичні особи.

"Ми будемо прискорювати реформу ДФС. Будемо створювати єдину юридичну особу для митниці, єдину юрособу для податкової, щоб прибрати корупцію на місцях. Після цього у нас буде можливість залучати нових людей, тому що вони будуть вірити в цю реформу, а не в косметичні зміни", - цитує міністра Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Нагадаємо, що Кабмін скасував рішення про реорганізацію ДФС і концепцію реформування відомства на засіданні 11 січня. Гройсман, коментуючи на наступний день це рішення, назвав прийняту в 2017 році концепцію реформування ДФС беззмістовною.

Раніше міністр фінансів заявляв про розробку нових законодавчих актів щодо реорганізації відомства.

Постанова про реформування низки територіальних органів ДФС, ухвалена урядом у 2017 році, передбачала створення двох нових юросіб - Міжрегіональної митниці та Міжрегіонального головного управління ДФС. Обласні митниці та Енергетична митниця мали реорганізуватися шляхом приєднання до Міжрегіональної. Об'єднані державні податкові інспекції передбачалося приєднати до головних управлінь ДФС в областях, а останні разом з Офісом великих платників податків - до Міжрегіонального головного управління ДФС.

Показати ще новини
Радіо НВ
X