Білорусь частково відновила експорт дизельного палива в Україну і Польщу - Білнафтохім

25 квітня 2019, 15:38

В Україні поставлять з Білорусі близько 32 тис. тонн дизельного палива, сказав заступник голови концерну Білнафтохім Володимир Сізов журналістам в Мінську, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Нами було прийнято рішення задовольнити частково потреби іноземних контрагентів, з якими укладені контракти на поставку нафтопродуктів", - зазначив він.

Сізов додав, що прийнято рішення про постачання в напрямку України близько 32 тис. тонн дизельного палива і близько 10 тис. тонн автомобільних бензинів, а також 8 тис. тонн дизпалива в напрямку Польщі.

Відео дня

Він повідомив, що Мінськ оцінює приблизно в $100 млн недоотриману виручку від реалізації нафтопродуктів в квітні через ситуацію з неякісною російською нафтою.

Нагадаємо, 19 квітня білоруський державний концерн Білнафтохім повідомив про різке погіршення якості російської нафти. У російській Транснафті підтвердили наявність проблем і пообіцяли вирішити їх до 22-23 квітня. У компанії повідомили, що джерело забруднення виявлено в 1,5 тис. км від білоруського кордону - в Самарській області.

23 квітня Білорусь призупинила експорт світлих нафтопродуктів (бензину та дизельного палива) в Україну, Польщу та країни Балтії. Рішення було викликано різким зниженням якості російської нафти, що надходить на нафтопереробні заводи країни.

Показати ще новини
Радіо NV
X