Датагруп купує провайдера Фрінет за $19 млн — ЗМІ

16 грудня 2021, 15:13

Компанія Датагруп може купити українського провайдера інтернету Фрінет за $19 млн.

Компанія Датагруп купує українського інтернет-провайдера Фрінет (03) - Антимонопольний комітет уже почав розглядати справу про економічну концентрацію.

Про це йдеться на сайті АМКУ.

Відео дня

"Почато справу про концентрацію у вигляді придбання компанією Datagroup Holding Limited (м. Нікосія, Кіпр) частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю Фрінет (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства, - йдеться у повідомленні на сайті комітету.

Як пише видання dev.ua з посиланням на співрозмовника, знайомого з перебігом угоди, її сума становить $19 млн.

Вперше про плани Датагруп купити провайдера Фрінет повідомлялося ще у серпні цього року. Тоді суму операції оцінювали в діапазоні від $11 млн до $19 млн.

У квітні цього року Антимонопольний комітет дозволив Датагруп купити три компанії, що входять до структури групи Volia . Кошти на угоду Датагруп та Volia виділив Європейський банк реконструкції та розвитку. Датагруп отримала від ЄБРР $65 млн .

У травні стало відомо, що Датагруп оцінила вартість двох компаній , що входять до структури групи Volia, в 1,509 млрд грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X